وطن فروشان ایرانی، حداقل مثل فاحشه‌های ایتالیایی باشید


🔹 با سقوط ناپلئون و بازگشت پادشاهان قبلی در ایتالیا، اتریش تسلط و حاکمیت خود را بر ایالات از هم گسیخته ایتالیا تحکیم بخشید. در انقلاب‌های ۱۸۲۰ و ۱۸۳۰ هم ایتالیایی‌ها نتوانستند راه به جایی ببرند و سرکوب شدند.


🔸 اما انقلاب‌های معروف ۱۸۴۸ اروپا، در ایتالیا شعله‌ور شد. در انقلاب ۱۸۴۸ احساسات ضد اتریشی به قدری شدید بود که مردم ایالات ونیز و لمباردی هر اقدامی را که مغایر منافع اتریش تشخیص می‌دادند از انجام آن خودداری نمی‌کردند.


🔸 از جمله کشیدن سیگار که منبع درآمد دولت‌های دست نشانده تلقی می‌شد تحریم گردید. (اتفاقی که چند سال بعد تحت عنوان واقعه رژی درایران با فتوای مرجعیت رخ داد.)


🔸 در تاریخ، ذکر شده که حتی فاحشه‌های ایتالیا نیز از جواب دادن به افسران اتریشی و آلمانی سرباز می‌زدند تا حداقل با این کار، اقدامی در جهت مبارزه با سلطه گران اتریشی _آلمانی انجام داده باشند...


🔸 شبه روشنفکران وطن فروشِ غرب پرست ایرانی باید کمی از غیرت سیاسی فاحشه‌های ایتالیا در برابر سلطه‌گران درس بگیرند و از #تن_فروشی_سیاسی دست بردارند. آنها که روزی رسماً نسخه #مذاکره با #داعش را می‌دادند و حالا بعد از ترور #شهید_سلیمانی با دستور رئیس‌جمهور تروریست آمریکا و فحاشی #ترامپ حرام‌زاده به این شهید بزرگوار در حالی که هنوز از چهلم شهید نرسیده است و نهی صریح رهبر انقلاب مبنی بر عدم مذاکره با جنتلمن‌های #تروریست وجود دارد، کماکان پیشنهاد مذاکره می‌دهند.


🔸 فاحشه‌های سیاسی برای تکه استخوانی حاضرند هر بار و بعد از هر خیانتی مجدداً در برابر دیدگان مردم جهان با هر پلیدی هم آغوش شوند.


🔸 آرمان‌های انقلاب اسلامی و اصول دیپلماتیک به کنار، غیرت، شرف، مردانگی و انسانیت هم در میان این جماعت غرب زده گم شده است.


✍🏻 علیرضا فقیهی‌راد🇮🇷 در پیام‌رسان های ایرانی همراه ما باشید👇

http://ble.ir/hadi_online

http://sapp.ir/hadi_online

http://gap.im/hadi_online

http://rubika.ir/hadi_online

http://eitaa.com/hadi_online

http://hoorsa.com/hadi_online

/ 0 نظر / 11 بازدید